O nás

Naše společnost se specializuje na kybernetickou informační bezpečnost a je tvořena týmem konzultantů s právnickým vzděláním. Věříme, že informační bezpečnost by neměla být složitá, těžce uchopitelná a matoucí, ale naopak snadno pochopitelná a aplikovatelná.

Pomůžeme Vám s praktickými dopady kybernetické informační bezpečnosti a společně vytvoříme základy, principy a veškerou dokumentaci tak, aby pro Vás byla přínosem. Jsme Váš bezpečný deštník proti složitostem informační bezpečnosti, s námi „nepromoknete“.

Kontaktujte nás a získejte svůj deštník proti kybernetickým hrozbám!

Pomůžeme Vám vytvořit základy, principy a dokumentaci pro efektivní zabezpečení. Naučíme Vás, jak rozumět a spoléhat se na Vaše zabezpečení v případě incidentů, aby mělo preventivní charakter a neochromilo provoz.

Naši konzultanti

Naši konzultanti jsou odborníky na poli informační bezpečnosti a mají právní vzdělání. To nám dává jasný přehled o tom, co se na Vás vztahuje, v jakém rozsahu a dokážeme vše vybalancovat tak, abyste byli v souladu s danou legislativou a požadavky Vašich zákazníků. Jsou zde, aby Vám pomohli s nastavením kybernetické informační bezpečnosti tak, abyste jí rozuměli a dokázali se na ni spolehnout v případě incidentů.

Jsme Váš osobní překladač, který přeloží složité aspekty informační bezpečnosti do Vaší řeči. Zároveň nepředáváme jen šablony, ale naučíme Vás rozumět informační bezpečnosti tak, abyste to pak zvládli dlouhodobě udržovat i sami.

konzultant1

Kateřina Hůtová

Manažerka kybernetické bezpečnosti, zakladatelka
Group 84

Monika Nosková

Jednatelka
Group 82

Jan Falc

ISMS & Operations Manager
Group 88

Kateřina Kubíková

ISMS konzultantka
Group 87

David Polách

ISMS konzultant
Group 85

Rebeka Šťastná

ISMS konzultantka
Group 86

Tobiáš Trnka

ISMS konzultant

Spolupracujeme

Externě spolupracujeme s certifikovanými architekty informační bezpečnosti a vedle procesní části informační bezpečnosti jsme Vám schopni zajistit i služby technické konzultace. Nabízíme outsourcing povinné role Architekta kybernetické bezpečnosti dle Zákona o kybernetické bezpečnosti.

Právní poradenství nám zajišťují naše spolupracující advokátní kanceláře.

konzultant2

Mgr. Michaela Morong

Advokátní kancelář
Weinhold-Logo-RGB(1)

Weinholdlegal

Advokátní kancelář

Naši zákazníci

Naše certifikace

Náš přístup

Věříme, že kybernetická informační bezpečnost by neměla být složitá, těžce uchopitelná a matoucí. Naopak, v dnešní digitální době je kybernetická informační bezpečnost základem pracovního i soukromého života. Proto se snažíme pomáhat klientům porozumět této problematice a naučit je zabezpečovat své informace.

K práci přistupujeme s odlehčením a s přesvědčením, že vše, co děláme, má pomáhat byznysu a nemá být složité pro zaměstnance. Jsme součástí německého konzultačního holdingu, který se specializuje na kybernetickou informační bezpečnost pomocí procesních i technických opatření.

Naše mise

Naše mise je pomáhat našim klientům s praktickými dopady kybernetické informační bezpečnosti. Společně s nimi vytváříme základy, principy a veškerou dokumentaci tak, aby byla pro ně přínosem. Naši konzultanti s právním vzděláním poskytují jasný přehled o tom, co se na ně vztahuje, v jakém rozsahu, a dokážou vše vybalancovat tak, aby byli v souladu s legislativou a požadavky zákazníků.

Naše vize

Vize naší společnosti je, aby kybernetická informační bezpečnost byla pro každého srozumitelná a snadno uchopitelná. Chceme, aby naši klienti měli pocit jistoty a důvěry v to, že jsou jejich informace v bezpečí. Snažíme se o to, aby naše služby byly přínosem pro všechny, kdo chtějí chránit své informace a zabránit kybernetickým hrozbám.

Nejnovější články

V čtvrtek 4. dubna se Legislativní rada vlády vyjádřila k Novému návrhu zákona o kybernetické bezpečnosti a doporučila jeho přepracování. Dle dostupných zdrojů směřovala kritika zejména vůči zakotvení povinností pro poskytovatele regulovaných

Nový zákon o kybernetické bezpečnosti má být účinný začátkem příštího roku 2025, v českém právním řádu zakotvuje povinnosti a pravidla, která požaduje směrnice NIS2.  Aby si organizace mohla odpovědět na

V posledním lednovém týdnu byla zveřejněná nová verze konceptu CSF2 (Cyber Security Framework 2) od americké organizace NIST (National Institute for Standards and Technology), která je známá především svým monitoringem kritických

Newsletter

Chcete mít jistotu, že Vaše firma je chráněna před kybernetickými hrozbami a zároveň být v souladu s platnou legislativou? Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte praktické rady od našich konzultantů s právním vzděláním.

EMAIL

Kontaktujte nás a získejte svůj deštník proti kybernetickým hrozbám!

Pomůžeme Vám vytvořit základy, principy a dokumentaci pro efektivní zabezpečení. Naučíme Vás, jak rozumět a spoléhat se na Vaše zabezpečení v případě incidentů, aby mělo preventivní charakter a neochromilo provoz.