O nás

Naše společnost se specializuje na kybernetickou informační bezpečnost a je tvořena týmem konzultantů s právnickým vzděláním. Věříme, že informační bezpečnost by neměla být složitá, těžce uchopitelná a matoucí, ale naopak snadno pochopitelná a aplikovatelná.

Pomůžeme Vám s praktickými dopady kybernetické informační bezpečnosti a společně vytvoříme základy, principy a veškerou dokumentaci tak, aby pro Vás byla přínosem. Jsme Váš bezpečný deštník proti složitostem informační bezpečnosti, s námi „nepromoknete“.

Kontaktujte nás a získejte svůj deštník proti kybernetickým hrozbám!

Pomůžeme Vám vytvořit základy, principy a dokumentaci pro efektivní zabezpečení. Naučíme Vás, jak rozumět a spoléhat se na Vaše zabezpečení v případě incidentů, aby mělo preventivní charakter a neochromilo provoz.

Naši konzultanti

Naši konzultanti jsou odborníky na poli informační bezpečnosti a mají právní vzdělání. To nám dává jasný přehled o tom, co se na Vás vztahuje, v jakém rozsahu a dokážeme vše vybalancovat tak, abyste byli v souladu s danou legislativou a požadavky Vašich zákazníků. Jsou zde, aby Vám pomohli s nastavením kybernetické informační bezpečnosti tak, abyste jí rozuměli a dokázali se na ni spolehnout v případě incidentů.

Jsme Váš osobní překladač, který přeloží složité aspekty informační bezpečnosti do Vaší řeči. Zároveň nepředáváme jen šablony, ale naučíme Vás rozumět informační bezpečnosti tak, abyste to pak zvládli dlouhodobě udržovat i sami.

Spolupracujeme

Externí advokátní kancelář

konzultant2

Mgr. Michaela Morong

Advokátní kancelář
konzultant1

Jméno Příjmení

Pozice
konzultant2

Jméno Příjmení

Pozice
konzultant3

Jméno Příjmení

Pozice
konzultant4

Jméno Příjmení

Pozice

Náš přístup

Věříme, že kybernetická informační bezpečnost by neměla být složitá, těžce uchopitelná a matoucí. Naopak, v dnešní digitální době je kybernetická informační bezpečnost základem pracovního i soukromého života. Proto se snažíme pomáhat klientům porozumět této problematice a naučit je zabezpečovat své informace.

K práci přistupujeme s odlehčením a s přesvědčením, že vše, co děláme, má pomáhat byznysu a nemá být složité pro zaměstnance. Jsme součástí německého konzultačního holdingu, který se specializuje na kybernetickou informační bezpečnost pomocí procesních i technických opatření.

Naše mise

Naše mise je pomáhat našim klientům s praktickými dopady kybernetické informační bezpečnosti. Společně s nimi vytváříme základy, principy a veškerou dokumentaci tak, aby byla pro ně přínosem. Naši konzultanti s právním vzděláním poskytují jasný přehled o tom, co se na ně vztahuje, v jakém rozsahu, a dokážou vše vybalancovat tak, aby byli v souladu s legislativou a požadavky zákazníků.

Naše vize

Vize naší společnosti je, aby kybernetická informační bezpečnost byla pro každého srozumitelná a snadno uchopitelná. Chceme, aby naši klienti měli pocit jistoty a důvěry v to, že jsou jejich informace v bezpečí. Snažíme se o to, aby naše služby byly přínosem pro všechny, kdo chtějí chránit své informace a zabránit kybernetickým hrozbám.

Nejnovější články

Role AI v kybernetické bezp...
Stejně jako každý moderní obor, i oblast kybernetické bezpečnosti musí nevyhnutelně „jít s dobou“ – a jedním z největších trendů posledních měsíců je právě umělá inteligence, její využití a zpřístupnění veřejnosti. Například...
Crime as a service aneb esh...
Význam moderních technologií v našem životě je dnes skutečně enormní. Každý z nás našel způsob, jak se změnám, které technologie do našeho života přináší přizpůsobit – stejně tak ale udělali i zločinci....
Únik dat obsahujících genet...
Společnost 23andMe je americká korporace obchodovaná na burze. Její byznys se zaměřuje na osobní genomiku a biotechnologie. Nejznámějším produktem společnosti je poskytování genetických testů koncovým zákazníkům, kterým je na základě...

Newsletter

Chcete mít jistotu, že Vaše firma je chráněna před kybernetickými hrozbami a zároveň být v souladu s platnou legislativou? Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte praktické rady od našich konzultantů s právním vzděláním.

EMAIL

Kontaktujte nás a získejte svůj deštník proti kybernetickým hrozbám!

Pomůžeme Vám vytvořit základy, principy a dokumentaci pro efektivní zabezpečení. Naučíme Vás, jak rozumět a spoléhat se na Vaše zabezpečení v případě incidentů, aby mělo preventivní charakter a neochromilo provoz.