Blog

Právní regulace kyberbezpečnosti v České republice po implementaci směrnice NIS2. Jaké předpisy budou upravovat kybernetickou bezpečnost?
DORA (Nařízení o digitální provozní odolnosti), představuje závazný rámec pro řízení rizik ve finančním sektoru. Co všechno byste o nařízení měli vědět?
Nová pravidla kybernetické bezpečnosti EU zajišťují bezpečnější hardware a software – EU Cyber Resilience Act.
jaké jsou příležitosti a hrozby umělé intelegence v oblasti kyberbezpečnosti?
Crime as a service. Zločin je s námi od nepaměti. S nástupem internetu se přesouvá i do online prostředí. A jak kyberzločin jako služba funguje?
Na hackerských fórech byl zveřejněn soubor obsahující osobní údaje o více než 7 milionech uživatelů služby 23andMe. Jak se to stalo?
Jaká data sbírají moderní automobily? Jaké dávají řidičům možnosti s ohledem na nakládaní a ochranu jejich dat a co z toho pro řidiče plyne?
Kybernetických útoků je totiž celá řada a jejich užití se liší především dle cíle, kterého chtějí útočníci dosáhnout. Typické jsou různé druhy phishingových útoků, jejichž cílem je získání přístupových údajů
Představuje sociální síť TikTok a jeho mateřská společnost ByteDance kvůli svému řízení kybernetické bezpečnosti hrozbu pro uživatele?

Newsletter

Chcete mít jistotu, že Vaše společnost je chráněna před kybernetickými hrozbami a zároveň být v souladu s platnou legislativou? Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte praktické rady od našich konzultantů s právním vzděláním.

Kliknutím na odeslat vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.