Your information security consultants

We can help you with the practical implications of cyber information security. Together we will develop the basics, principles and all documentation to benefit you. We are your safe umbrella against the complexities of information security, with us you will not "get drenched".

Vztahují se na Vaši společnost změny, které přináší směrnice NIS2?

Zjistíte sami v našem průvodci. Urči.se ↗
Focus on legislation
Our consultants have a legal background. Thanks to this we have a clear overview of what applies to you, to what extent, and most importantly we can balance everything so that you are in compliance with the legislation (not only in the Czech Republic) and the requirements of your customers.
We respect business

Kybernetická informační bezpečnost je pro-byznysová. Je důležité mít kybernetickou informační bezpečnost nastavenou tak, abyste jí rozuměli a dokázali se na ni spolehnout v případě incidentů. Zároveň musí mít preventivní charakter, který neochromí provoz.

Practicality over bureaucracy
We are your personal translator. We translate complex aspects of information security into your language. At the same time, we don't just hand over templates. We teach you to understand information security so that you can then maintain it yourself in the long term.

What can we do for you?

Are you interested in our services?

Zabezpečte svůj byznys - naučte se efektivně chránit svá data!

Aktuální události

Get ready for the new Act on cyb...
28. 11. 2023

10:00 - 11:00

Online via Zoom

Mark your calendars for a crucial discussion on the upcoming changes to the cybersecurity landscape in the Czech Republic.

Slovník pojmů

Chcete se vyznat v terminologii informační bezpečnosti? V našem slovníku pojmů najdete vysvětlení klíčových termínů, aby pro Vás nebyla kybernetická informační bezpečnost žádnou černou magií.

Nejnovější články

Role AI v kybernetické bezp...
Stejně jako každý moderní obor, i oblast kybernetické bezpečnosti musí nevyhnutelně „jít s dobou“ – a jedním z největších trendů posledních měsíců je právě umělá inteligence, její využití a zpřístupnění veřejnosti. Například...
Crime as a service aneb esh...
Význam moderních technologií v našem životě je dnes skutečně enormní. Každý z nás našel způsob, jak se změnám, které technologie do našeho života přináší přizpůsobit – stejně tak ale udělali i zločinci....
Únik dat obsahujících genet...
Společnost 23andMe je americká korporace obchodovaná na burze. Její byznys se zaměřuje na osobní genomiku a biotechnologie. Nejznámějším produktem společnosti je poskytování genetických testů koncovým zákazníkům, kterým je na základě...

Newsletter

Chcete mít jistotu, že Vaše firma je chráněna před kybernetickými hrozbami a zároveň být v souladu s platnou legislativou? Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte praktické rady od našich konzultantů s právním vzděláním.

EMAIL

About

Jsme společnost, která má konzultanty s právnickým vzděláním.

Věříme, že kybernetická informační bezpečnost nemusí být složitá, těžce uchopitelná a matoucí. Naopak, v dnešní digitální době je kybernetická informační bezpečnost základem pracovního i soukromého života.

Tak to pojďme udělat tak, aby tomu všichni rozuměli a naučené principy lidem pomáhaly i po pracovní době. K práci přistupujeme s odlehčením a s přesvědčením, že vše, co děláme, má pomáhat byznysu a nemá být složité pro zaměstnance.

Jsme součástí německého konzultačního holdingu, který se specifikuje na kybernetickou informační bezpečnost z procesních i technických opatření.

Kontaktujte nás a získejte svůj deštník proti kybernetickým hrozbám!

Pomůžeme Vám vytvořit základy, principy a dokumentaci pro efektivní zabezpečení. Naučíme Vás, jak rozumět a spoléhat se na Vaše zabezpečení v případě incidentů, aby mělo preventivní charakter a neochromilo provoz.